"Врахували думки аудиторій": Мендель більше не вестиме програму на телебаченні

Хто буде вести програму замість прессекретарки президента, не уточнюється.

Прессекретарка президента України Юлія Мендель більше не буде вести шоу "Погляд з Банкової" на державному каналі "Дом", яке раніше анонсували як її авторську програму. Відповідна заява 18 березня з'явилася на сайті каналу, передають Патріоти України.

Його представники перепросили, що ввели в оману глядачів щодо участі Мендель у шоу.

"Ми врахували думки аудиторій і шкодуємо, що могли ввести в оману частину підписників у наших соціальних мережах стосовно участі пані Мендель у проєкті як ведучої на телеканалі. Просимо вибачення за те, що відразу не внесли ясність із цього питання", – йдеться в пресрелізі.

Зазначається, що Мендель все-таки буде з'являтися в програмі, але як запрошена гостя. Хто буде вести програму замість прессекретарки, не уточнюється.

"У наступних епізодах серії програм "Погляд з Банкової" запланована поява інших стейкхолдерів або речників представників влади у ролі запрошених гостей або експертів", – заявив канал.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...