За словами представниці сервісної компанії "Інвайт" Тетяни Давидович, стелу планували помити давно і от до Дня Києва таки вирішили це зробити, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.
Роботами займаються більше 25 працівників, серед яких клінери, альпіністи та інженерний персонал, який відповідає за підключення до води. За перший день частину колони вже відчистили. Для цього використовуються спеціальні мийні засоби для видалення кіптяви, вапняного нальоту та графіті, аби не пошкодити поверхню білого мармуру.
Оскільки висота пам'ятника складає 62 метри, то до робіт залучили дві автовишки та автоцистерну з водою. Але до верхівки дістатись все одно не вдасться. З такою технікою максимум – це 28 метрів у висоту. Справа у тому, що наразі перекриття Майдану не дозволяє підігнати туди великогабаритну пожежну техніку. У клінінговій компанії пообіцяли повністю закінчити очищення монументу після реконструкції Майдану, коли роботи технічно можна буде виконати.
Всі наліпки та плакати, які залишилися на Стелі з часів Майдану, прибирати не будуть.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...