Все має вирішитися 9 серпня: Лукашенко поскаржився на зраду експрихильників

Люди, які ще недавно випромінювали компліменти президентові Республіки Білорусь, зараз позиціонують себе як його затяті опоненти.

Навіть незважаючи на те, що саме завдяки підтримці Лукашенка його тепер уже експрихильники досягли значних успіхів, білоруському лідеру неприємно усвідомлювати, що вони його, по суті, зрадили, передають Патріоти України.

Лукашенко під час свого щорічного послання розповів, що був свідком, як ставлення до нього змінювалося буквально протягом доби. "Люди втратили всяку совість. Я вже не кажу про тих, яких я виплекав на власних руках, від власних грудей", - поскаржився Лукашенко.

Правда, при цьому обмовився, що прекрасно розуміє: такі витрати професії президента, сьогодні тебе люблять і вихваляють, а завтра ненавидять.

Лукашенко також сказав, що звик існувати і працювати в агресивному середовищі, оскільки сам прийшов у владу з опозиції, і тому не з чуток знає про утиски. "В результаті за минулі місяці соцмережі і телеграм-канали наповнилися нісенітницею, брудом, безсоромною, безсовісною брехнею. Люди втратили всяку совість. Та господь з ними, я ж президент. В родині різні бувають діти", - підкреслив Лукашенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...

На мільйонному хабарі затримали столичного нотаріуса (фото)

субота, 5 грудень 2020, 14:18

Загальна сума мзди в еквіваленті національної валюти - майже 1 млн 200 тис. грн. Нацполіція затримала нотаріуса Київського міського округу на мільйонному хабарі. Гроші нотаріус і посередник вимагали за сприяння в безперешкодній державній реєстрації пра...