Все менше росіян виправдовує і захищає політику Путіна

Проведення одиночних пікетів - єдиний доступний росіянам спосіб демонстрації протесту проти кремлівської політики.

Пікетники зазвичай піддаються жорсткому тиску з боку «громадськості», але в Волгограді днями народ наче підмінили. Учасник одиночного пікету Анатолій Болтихов поділився своїми враженнями від проведеної ним акції на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
«Волки сдохли?! Постоял так более часа, и заявляю: что-то случилось в моем отечестве!», – пише Болтихов. «Если раньше за такое время приходилось выслушивать 2-3 негативных отзыва, то вчера в Волгограде людей подменили!», - підкреслив учасник пікету.
Болтихов розповів подробиці про реакцію перехожих на його акцію, а саме:
- 20 осіб підійшли і потиснули руку.
- 5 осіб сфотографувалися поруч.
- 4 дізнавалися як стати поруч (але тримати в руках плакат були ще не готові)!
«За Кремль вступилось 3 пенсионерки (одна такого вида, что наверняка по помойкам побирается) и то на проходе, буквально убегая со словами «Сталина на вас нет»…», - уточнив пікетник.

За підрахунками Болтихова виходить, що з урахуванням водіїв махали і сигналів з автомобілів, близько 5% громадян активно заохочували його дії проти злодійської влади, а за президента висловилися менше 0,5%. «Наверное Дед Мороз что-то напутал», - зіронізував активіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Від деяких речей до цих пір очі на лоб лізуть": Жінка розповіла про життя в Канаді

середа, 4 серпень 2021, 12:00

Немає ідеальної країни. Про це у своєму блозі пише Катерина, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Меня зовут Катя, и всю свою сознательную жизнь я мечтала жить в Канаде. Я осуществила свою мечту: 5 лет назад вместе с мужем мы переехали...

З архіву ПУ. Не вір очам своїм: Зірки, яких ми б не впізнали без макіяжу (фото)

середа, 4 серпень 2021, 10:00

Навіть на прогулянці або в аеропорту їх важко побачити не "при параді". Деякі знаменитості постійно знаходяться в образі. Тим сильніший шок, коли раптом на очі попадаються фото цих зірок без макіяжу. Насправді вони зовсім інші, передають Патріоти Украї...