"Низькі ціни на нафту також вдарять і по Росії. Якщо за картельну змову каратимуть, країни просто втратять можливість контролювати видобуток і змушені будуть знижувати ціни під впливом конкуренції і надлишку "чорного золота", - сказано в статті.
У той же час, екс-президент Асоціації операторів ринку нафтопродуктів Леонід Косянчук вважає, що США і Саудівська Аравія легко переживуть низькі ціни на нафту, а ось Росії доведеться несолодко.
"США хочуть зайняти вільну нішу. Наприклад, якщо Саудівська Аравія і Америка можуть себе почувати досить комфортно навіть при ціні тридцять доларів за барель і менше, то РФ вже не зможе, адже там верхні пласти вже вироблені, і нафту потрібно добувати з усе більшої глибини, а це зовсім інша економіка", – пояснив експерт.
Відзначається, що для обвалу рубля досить спровокувати зниження цін на нафту. "В ефірі одного з російських телеканалів міністр економрозвитку РФ Максим Орєшкін назвав межу, після якої у рубля почнуться серйозні проблеми – $40 за барель. Правда, в прийнятому бюджеті закладено прогноз в $63,4. Якщо в середньому за рік" чорне золото "буде коливатися в більш низькому діапазоні, то в Росії можуть виникнути проблеми з виконанням головного фінансового документа", - полягає у статті.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...