Все, що потрапляло на очі: У центрі Запоріжжя чоловік з сокирою влаштував розгром (відео)

Інцидент стався на минулих вихідних біля ринку Анголенко, зупинка Базарна.

Нетверезий чоловік (більше 2 проміле) за кермом автомобіля скоїв ДТП - взяв на таран автомобіль, що стояв на світлофорі. Після цього, озброївшись сокирою, почав трощити "Таврію", що стояла поруч. Розбивав скло, двері і все, що потрапляло на очі, передають Патріоти України.

Побачивши, що його знімають, неадекват кинулася на операторів з тією ж сокирою, очевидці в цей час викликали поліцію.
Приїхавши на місце події, копи затримали зловмисника, але щодо погроз сокирою і замахів на життя, за словами очевидців, нічого конкретного не зробили.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Росія хотіла відправити 10 тисяч солдатів в Каталонію на допомогу сепаратистам", - іспанський суддя

четвер, 29 жовтень 2020, 18:23

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня 2017 року. Росія пропонувала фінансову і матеріальну допомогу рухові за незалежність Каталонії в 2017 році, заявив суддя, який веде справу про фінансування референдуму про відділення від Іспанії. ...

Прогнози невтішні: Науковець повторно заразив себе коронавірусом, оцінюючи шанси на вироблення колективного імунітету

четвер, 29 жовтень 2020, 18:12

Колективним імунітетом називається ситуація, коли інфекція не може вільно поширюватися всередині групи людей, оскільки значна її частина не сприйнятлива до хвороби за рахунок зробленого щеплення або раніше перенесеного захворювання. Російський вірусоло...