Все збереглося як у капсулі часу: Археологи розкопали кафе з "сюрпризом" (фото)

Кафе "Зоммер" було розташоване в будівлі в стилі історизму, в районі за міськими стінами середньовічного Дрездена.

У Німеччині на площі Фердинанда в Дрездені в кінці липня археологи знайшли підвал кафе "Зоммер". Воно було зруйноване в 1945 році. Розкопки ж тут почалися в березні 2020 року, передають Патріоти України з посиланням на MDR.

У лютому 1945 року Дрезден піддався масштабному бомбардуванню з боку союзної авіації Великобританії і США. Бомби фактично стерли центр міста з лиця землі, загинули десятки тисяч людей.

Кафе "Зоммер" було розташоване в будівлі в стилі історизму, в районі за міськими стінами середньовічного Дрездена. Площа Фердинанда була закладена в 1861 році.

У підвалі-бомбосховищі археологи виявили посуд - винні пляшки, деформовані вибухом, горщики, чашки і тарілки з Майсенської порцеляни.Майсенську порцеляну почали виготовляти в Саксонії на початку XVIII століття. Технологію її виготовлення зберігали в таємниці. Посуд з такої порцеляни отримав світову славу, його купували заможні люди.

У підвалі також виявили машину для закупорювання пляшок. Відвідувачам розливали вино з бочок в пляшки. Судячи з етикеток, це було зокрема вино сорту бордо, повідомляє tag24.de.

Міністер культури Барбара Клепш зазначила, що речі збереглися, як в капсулі часу. У сусідній будівлі знайшли руїни друкарні і друковані форми.

Археологічні розкопки триватимуть до березня 2021 року. Нове будівництво на Фердінандплац планують завершити до 2025 року. На місці кафе "Зоммер" побудують дворівневий паркінг.


Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...