У таких умовах досить складно зберегти не лише фізичне здоров'я, але й психічне. Тож українці віднайшли більш безпечну альтернативу пересування містом, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.
Запровадження загальнонаціонального карантину передбачає закриття метро у всіх містах України. Це спричинило дуже довгі черги з людей, які тепер чекаю наземного транспорту.
Попри рекомендацію сидіти вдома через епідемію коронавірусу, багато киян не можуть собі цього дозволити. Подорожувати на таксі – задорого, а в автобусах – багато людей.
Небайдужі кияни на автівках в мережі почали пропонувати брати подорожніх. Євгенія Швіц долучилася до такої ініціативи. Головна умова – маска на обличчі, дезінфікатор або ж гумові рукавички. Сама дівчина теж обробляє автівку перед кожною поїздкою. "Зараз заходити в маршрутки – це не дуже гарна ідея, тим паче, що там точно більше, ніж 10 людей", – зазначила автомобілістка Євгенія Швіц.
Однак дівчина більш охоче поки що підвозить здебільшого знайомих. Натомість учасники спільноти столичних автомобілістів відкрили групи взаємодопомоги у телеграмі для кооперації з пасажирами.
10 телеграм груп – на 10 районів. Майже щогодини у кожному районному телеграм-каналі нагадують про правила безпеки під час епідемії. Також зазначають інші деталі – пасажир, водій, час і шлях.
Райони, в яких діють телеграм-канали:
Через суттєві обмеження роботи громадського транспорту, на роботу не встигають і медпрацівники. Велика кількість з них проживає за містом, і потрапити у Київ – дуже складно. Самостійно вони запустили телеграм-канал MedHelpKyiv.
Тепер вони можуть подорожувати до лікарень не лише на автівках, а й на мотоциклах. "Від цього залежить життя людей. Вони там пишуть, коли їм їхати і куди, а водії реагують. Там не тільки мотохелпівці. Ми коментуємо: "На мотоциклі готові?". Тоді забираємо. Екіпірування для пасажирів у нас є", – розповів директор ГО "Мотохелп" Дмитро Буренін.
До київського флешмобу вже приєднались чимало українських міст. Мовляв, без медиків у лікарнях від епідемії ми точно не убережемось. Про допомогу просять вже й працівники інших важливих професій – рятувальники і поліцейські.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...