Вшанувати євреїв та мусульман: Зеленський пропонує запровадити нові державні свята

Президент запропонував визнати релігійні свята Рамазан-байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Ашан, Хануку і Великдень західного обряду державними.

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну опрацювати питання визнання шести релігійних свят державними. Указ №303/2020 опубліковано 30 липня на сайті глави держави, передають Патріоти України.

Президент підписав указ, у якому пропонує визнати релігійні свята Рамазан-байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Ашана, Хануку і Великдень західного обряду державними, щоб забезпечити конституційні права і свободи громадян, а також реалізувати рівні права і можливості всіх вірян України.

Уряд має обговорити це питання із Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам'яті, після чого подати на розгляд Ради відповідний законопроєкт.

Чи будуть ці дні вихідними, із повідомлення Офісу президента незрозуміло.

Зараз в Україні на державному рівні святкують тільки Різдво (православне і католицьке), Великдень і Трійцю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"У Радянському Союзі сексу не було!": Заборонені в СРСР еротичні фото, - Мирович

четвер, 24 вересень 2020, 8:24

"Голі" фото вважалися негідними, вони могли бути тільки на "загниваючому Заході", де взагалі бездуховність, а по вулицях бігають наркомани. Про це у своєму блозі пише популярний білоруський блогер Максим Мирович, передають Патріоти України. Далі - мово...

Цікаво знати: Яка роль рослин у житті людини і її долі (фото)

четвер, 24 вересень 2020, 8:05

Мова не про величезні дерева в лісовій гущавині і навіть не про корисні сільськогосподарські культури. А про звичайні домашні квітки, які часто туляться в горщиках на підвіконні. Первое растение с негативной энергетикой в нашем списке. Папоротнику не м...