"Всі, хто піднялися за рахунок Майдану, повинні понести відповідальність за те, що сьогодні діється в країні", - політолог

Без Майдану не було б Петра Порошенка. А без Порошенка людина, подібна до Зеленського, ніколи б не прийшла до влади.

Про це у своєму блозі пише політолог Олександр Кочетков, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Писать о героических и трагических днях Майдана не хочу. Потому что к решению главной задачи революции — смене ублюдочной постсоветской неэффективной модели власти на современную — прозрачную и справедливую — мы так и не приступили.

Вопрос, что лучше — зацементированная бандократия Януковича, которого смогли прогнать, или вездесущая мародерская власть теневиков, которая пришла на смену — является циничным в своей схоластичности. Потому что и то, и то — губительно для страны.

Большинство участников Майдана не виноваты в своих искренних и честных намерениях. Но все, кто поднялись за счет Майдана, должны понести ответственность за то, что сегодня творится в стране.

В этом смысле Владимир Зеленский, как ни парадоксально — тоже порождение Майдана как материализация общественного стремления к бездумному обновлению и примитивным популистским решениям. Без Майдана не было бы Петра Порошенко. А без Порошенко человек, подобный Зеленскому, никогда бы не пришел к власти.

Сегодня альтернатива очевидна: либо крах независимой Украины в виде очередной Руины, либо приход к власти патриотичных прагматиков, которые смогут жестко, как лечат наркоманов, вытащить страну из черной дыры, попутно обеспечив зримую и тотальную справедливость."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Вже падала підозра на підшипник ступиці": Рівнянин пів дня возив кота під капотом

субота, 27 лютий 2021, 18:23

Дивні звуки не давали спокою водієві... Водій з Рівного зауважив дивні звуки з-під капоту свого легковика. Як з'ясувалося, проблема була не з автом, а з пухнастим білим котиком, передають Патріоти України. "Пів дня кота катав думаю, що вищить на ямах і...

Мрії збуваються: Власник салону організував весілля для пари безхатьків (фото)

субота, 27 лютий 2021, 18:11

Молодята мріяли про це 24 роки. Весільна церемонія - часто дуже бажаний момент для молодят. Хтось вважає за краще зробити її публічною та запросити якомога більше гостей, хтось залишає ці моменти виключно для себе. Розалін Феррер і Роммель Баско - безд...