"Особливість наступної зими в тому, що коронавірус циркулюватиме паралельно із грипом. Вони не заважають один одному, не витісняють один одного. Тому наслідки можуть бути набагато гіршими, ніж зараз. У сезон лікарні заповнюють пацієнти з ускладненнями грипу, яких у нас зазвичай багато, і паралельно з ними надходитимуть пацієнти з коронавірусом. Треба сказати, що всьому світу цього року трохи пощастило, тому що коронавірус прийшов, коли завершився сезон грипу. Якби коронавірус прийшов раніше, картина була б іще складнішою", – розповів співрозмовник.
За його словами, узимку вірус поширюється інтенсивніше, ніж улітку. "Коронавірус циркулюватиме й далі. Усі бояться зими, тому що за холодної температури на різних поверхнях (кнопки ліфтів, ручки автобусів тощо) вірус живе довше. І кількість випадків зараження від кожного хворого буде удвічі більшою, ніж улітку", – зазначив Кацман.
Він повідомив, що в Ізраїлі вже почали обстежувати людей на антитіла до коронавірусу, щоб зрозуміти, який відсоток населення перехворів. "Вважаю, дослідження покаже 10–20% населення з імунітетом. Однак ми знаємо, що не в усіх перехворілих виробляється імунітет. І ще не розуміємо, що це означає. Ми ще не знаємо, чи є імунітет у носіїв. Імовірно, вони можуть заразитися знову. Узагалі, наявність антитіл не обов'язково визначає імунітет. Людина, що має антитіла, може знову захворіти. І навпаки – у людини може не бути антитіл, а захворіти вона не може. Ми ще багато чого не знаємо", – сказав лікар.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...