Всього кілька десятків хвилин: На Росії підрахували час для прийняття рішення про ядерний удар у відповідь

Про ризик початку ядерної війни заявив заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков.

Вище російське керівництво має кілька десятків хвилин, щоб прийняти рішення про ядерний удар у відповідь. Про це в ефірі радіостанції «Ехо Москви» заявив начальник штабу 15-ї армії Повітряно-космічних сил (особливого призначення) Анатолій Нестечук, передають Патріоти України.

Нестечук пояснив, що такий час допустимий, якщо система попередження про ракетний напад (СПРН) помітить, що летить в сторону Росії міжконтинентальна балістична ракета. «Підлітний час буває різний залежно від напрямків, звідки летить, як летить (...)», - сказав він.

12 вересня керівник Центру міжнародної безпеки Інституту світової економіки і міжнародних відносин імені Євгена Примакова, член Російської академії наук Олексій Арбатов висловив думку, що найбільш ймовірними сценаріями початку ядерної війни між США і Росією є реакція на хибну тривогу або загострення локального конфлікту.

Про ризик виникнення ядерної війни в той же день заявив заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков. Він висловив думку, що дії західних країн стають більш емоційними і агресивними: вони відмовляються від обговорень і розхитують архітектуру контролю над озброєннями, що небезпечно і безвідповідально.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пляски мракобісів: У Франції противники 5G спалили вишку

неділя, 17 січень 2021, 11:13

Свою операцію вони назвали "За шум вітру і спів птахів". Невідомі підпалили 230-метрову вишку. Пожежу гасили кілька пожежних бригад. Постраждали від дій близько 1,5 млн осіб - вони залишилися без радіо, телебачення та мобільного оператора Orange. Н...

Неймовірно захоплююче! - В Одесі через сильний мороз закипіло море (відео)

неділя, 17 січень 2021, 10:47

Різниця температур навколишнього середовища і моря становила близько 20 градусів, через що і з'явилося таке захоплююче природне явище, коли над водою клубочиться пара. В Україні в ніч з 16 на 17 січня по всій країні спостерігалися екстремальні морози. ...