Вибори 2019: "Слугу народа" більше всього підтримали мешканці села (дослідження)

Пропрезидентську силу підтримали 47% сільських жителів...

За пропрезидентську партію "Слуга народу" найчастіше голосували жителі сіл. Про це розповів на брифінгу в агентстві "Укрінформ" заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко, передають Патріоти України.

"Ми досліджували, як голосували громадяни в залежності від типу поселення. Тут є досить цікаві тенденції. Наприклад, за" Голос "частіше голосували жителі великих міст з населенням 100 тисяч і більше осіб. Тут за дану політичну силу голосували 8%, тоді як менше всього голосували в селах - 5%. За "Слугу народу" найчастіше голосували сільські жителі - 47%. Тоді як в великих містах - 42% ", - зазначив він.
За словами Міщенка, за "Європейську Солідарність" найчастіше віддавали свої голоси жителі великих міст України (12%), а в селах і невеликих містах дану політичну силу підтримали 7% виборців.
"Опозиційну платформу - За життя" найбільше підтримали жителі маленьких міст і селищ міського типу (15,5%). У великих містах за вказану партію проголосували 11%, а в селах - 8% виборців.

Політичну силу ВО "Батьківщина" підтримали жителі сіл (9%). У маленьких містах за партію проголосували 8% виборців і а в великих містах - 6% опитаних.

Варто відзначити, що партію "Слуга народу" підтримали: 39,2% виборців в західних регіонах країни, 45,5% - в центральних, 50,4% - в південних, 37,7% - у східних.
"Опозиційна платформа - За життя" набрала 2% голосів виборців на заході країни, 6,7% - в центрі, 16,5% - на півдні, 30,5% - на сході України.

За "Європейську солідарність" проголосували 12,7% виборців на заході країни, 10,1% - в центрі, 5,8% - на півдні України і 4,1% - на сході.

"Батьківщина" набрала 10% голосів у західних регіонах України, 9,9% - в центральних, 4,2% - в південних і 2,7% - в східних областях.

За "Голос" проголосували 14,1% виборців в західних областях, 5,4% - в центральних, 3,3% - в південних і 2,1% - в східних областях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...