Вибори 2019: "Слугу народа" більше всього підтримали мешканці села (дослідження)

Пропрезидентську силу підтримали 47% сільських жителів...

За пропрезидентську партію "Слуга народу" найчастіше голосували жителі сіл. Про це розповів на брифінгу в агентстві "Укрінформ" заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко, передають Патріоти України.

"Ми досліджували, як голосували громадяни в залежності від типу поселення. Тут є досить цікаві тенденції. Наприклад, за" Голос "частіше голосували жителі великих міст з населенням 100 тисяч і більше осіб. Тут за дану політичну силу голосували 8%, тоді як менше всього голосували в селах - 5%. За "Слугу народу" найчастіше голосували сільські жителі - 47%. Тоді як в великих містах - 42% ", - зазначив він.
За словами Міщенка, за "Європейську Солідарність" найчастіше віддавали свої голоси жителі великих міст України (12%), а в селах і невеликих містах дану політичну силу підтримали 7% виборців.
"Опозиційну платформу - За життя" найбільше підтримали жителі маленьких міст і селищ міського типу (15,5%). У великих містах за вказану партію проголосували 11%, а в селах - 8% виборців.

Політичну силу ВО "Батьківщина" підтримали жителі сіл (9%). У маленьких містах за партію проголосували 8% виборців і а в великих містах - 6% опитаних.

Варто відзначити, що партію "Слуга народу" підтримали: 39,2% виборців в західних регіонах країни, 45,5% - в центральних, 50,4% - в південних, 37,7% - у східних.
"Опозиційна платформа - За життя" набрала 2% голосів виборців на заході країни, 6,7% - в центрі, 16,5% - на півдні, 30,5% - на сході України.

За "Європейську солідарність" проголосували 12,7% виборців на заході країни, 10,1% - в центрі, 5,8% - на півдні України і 4,1% - на сході.

"Батьківщина" набрала 10% голосів у західних регіонах України, 9,9% - в центральних, 4,2% - в південних і 2,7% - в східних областях.

За "Голос" проголосували 14,1% виборців в західних областях, 5,4% - в центральних, 3,3% - в південних і 2,1% - в східних областях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...