Вибори 2019: "Слугу народа" більше всього підтримали мешканці села (дослідження)

Пропрезидентську силу підтримали 47% сільських жителів...

За пропрезидентську партію "Слуга народу" найчастіше голосували жителі сіл. Про це розповів на брифінгу в агентстві "Укрінформ" заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко, передають Патріоти України.

"Ми досліджували, як голосували громадяни в залежності від типу поселення. Тут є досить цікаві тенденції. Наприклад, за" Голос "частіше голосували жителі великих міст з населенням 100 тисяч і більше осіб. Тут за дану політичну силу голосували 8%, тоді як менше всього голосували в селах - 5%. За "Слугу народу" найчастіше голосували сільські жителі - 47%. Тоді як в великих містах - 42% ", - зазначив він.
За словами Міщенка, за "Європейську Солідарність" найчастіше віддавали свої голоси жителі великих міст України (12%), а в селах і невеликих містах дану політичну силу підтримали 7% виборців.
"Опозиційну платформу - За життя" найбільше підтримали жителі маленьких міст і селищ міського типу (15,5%). У великих містах за вказану партію проголосували 11%, а в селах - 8% виборців.

Політичну силу ВО "Батьківщина" підтримали жителі сіл (9%). У маленьких містах за партію проголосували 8% виборців і а в великих містах - 6% опитаних.

Варто відзначити, що партію "Слуга народу" підтримали: 39,2% виборців в західних регіонах країни, 45,5% - в центральних, 50,4% - в південних, 37,7% - у східних.
"Опозиційна платформа - За життя" набрала 2% голосів виборців на заході країни, 6,7% - в центрі, 16,5% - на півдні, 30,5% - на сході України.

За "Європейську солідарність" проголосували 12,7% виборців на заході країни, 10,1% - в центрі, 5,8% - на півдні України і 4,1% - на сході.

"Батьківщина" набрала 10% голосів у західних регіонах України, 9,9% - в центральних, 4,2% - в південних і 2,7% - в східних областях.

За "Голос" проголосували 14,1% виборців в західних областях, 5,4% - в центральних, 3,3% - в південних і 2,1% - в східних областях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...