Про це на своїй сторінці у Facebook пише український дипломат Василь Філіпчук, передають Патріоти України.
"Більшість європейських експертів та ЗМІ очікували, що третину чи навіть більше голосів отримають антиєвропейські чи євроскептичні сили. Це, у свою чергу, могло призвести до унікальної у історії ЄС ситуації, коли вплив на призначення керівництва європейських інституцій могли отримати політичні сили, які виступають проти європейської інтеграції – і наслідки цього для ЄС були би непередбачуваними.
Але антиєвропейські та євроскептичні партії отримали "лише" 25%. Це більше, ніж 5 років тому, коли вони отримали біля 20%, але не третина чи більше, коли вони б змогли отримати блокуючий пакет чи можливість контролю за призначеннями.
У європейській політиці традиційним правилом є врахування думки меншості і прийняття рішень з максимальним консенсусом, тому навіть 30 чи 35% – це вже вагомий політичний вплив, а у багатьох питаннях – контрольна акція у процесі прийняття рішень.
Однак майбутнє ЄС навіть з 25% антиєвропейських сил не буде таким, як раніше. І справа навіть не у тому, що вперше соціалісти та ЄНП не матимуть в ЄС більшості. Самі соціалісти та правоцентристи робитимуть висновки з виборів і коригуватимуть свою політику, ставатимуть ще більш лівішими чи правішими. Ми побачимо сам ЄС більш євроскептичним і більш сконцентрованим на внутрішніх проблемах. З відповідними наслідками – зокрема і щодо відносин з сусідніми країнами."
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...