Вибори, вибори..: Facebook показав, скільки українські політики витрачають на рекламу в соцмережі

Зараз можна подивитися суму, яку заплатила кожна з партій за останній день, тиждень і в період з червня, але точної дати немає.

Соціальна мережа Facebook оприлюднила дані про суми за політичну рекламу українських партій. У рейтингу лідирує партія Вакарчука "Голос". Про це свідчать дані в Бібліотеці реклами, передають Патріоти України.

Згідно з даними соцмережі, по сплачених сумах лідирує сторінка партії "Голос" Святослава Вакарчука. Всього за звітний період вона заплатила 88 742 долари. З 9 липня політсила проспонсорувала 103 публікації за 9865 доларів.
Друге місце в рейтингу займає партія п'ятого президента Петра Порошенка "Європейська солідарність", яка в червні-липні заплатила Facebook за просування своєї сторінки 66672 доларів.

Несподівано в рейтингу сторінок за кількістю оголошень перше місце займає сторінка "Бойко - прем'єр". Ця сторінка агітує за співголову "Опозиційні платформи - За життя" Юрія Бойка. Вона оплатила в цілому одну тисячу дев'ятсот сімдесят одне оголошення, віддавши за них 29 535 доларів.

Сторінка блогера Анатолія Шарія за політичну рекламу заплатила Facebook 18 661 долар.

У той же час, політичні партії замовляли додаткову рекламу своїх сторінок або сторінок лідерів партії. Ці дані враховуються окремо. Наприклад, "Голос" за рекламу сторінки Святослава Вакарчука заплатив 10 801 долар.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

При народженні постраждав мозок: У Харкові батьки стверджують, що через лікарів дитина народилася з інвалідністю

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:24

Батьки не встигли підписати договір з обраним лікарем, через що породіллю не хотіли приймати в перинатальному центрі. У Харкові батьки новонародженої дівчинки звинувачують медиків в тому, що їх дочка народилася з інвалідністю. У неї немає глотательного...

Майже на всіх континентах планети: У світі за пів століття підірвали майже 2 500 ядерних бомб

п’ятниця, 25 вересень 2020, 6:08

Найбільш активно проводили ядерні випробування США й СРСР. Починаючи з 1945 року у світі зробили близько 2500 ядерних вибухів майже на всіх континентах планети. Про це свідчать дані на карті ядерних вибухів, опублікованій у мережі. Зокрема, її розмісти...