Вибори, вибори..: Поки вихователі слухали агітацію кандидата, маленький хлопчик зламав дві руки (відео)

Мама дитини каже, його відвезли у лікарню самостійно, бо швидку у садочок ніхто не викликав. У машині хлопчик кілька разів втрачав свідомість від болю.

У Коритнянському садочку поки половина працівників були у сільській раді, на зустрічі з політиком, 5-річний Артем зламав обидві руки, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Мама дитини каже, його відвезли у лікарню самостійно, бо швидку у лікарню ніхто не викликав. У машині хлопчик кілька разів втрачав свідомість від болю.

Сьогодні він одужує, але гратися та хоч напитись самостійно води не може.

Жінка каже, виховательку яка недогледіла дітей, не звинувачує, вона переконана троє людей з 3 групами дітей впоратись не можуть фізично.

Крім того підозрює, решту працівників піти на зустріч з кандидатом змусили.

Більше дивіться у сюжеті Телеканалу Sirius:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Україна серйозно ризикує: Чим загрожує суперечка з новим інвестором "Мотор Січі"

четвер, 24 вересень 2020, 10:02

В'ячеслав Богуслаєв, який продав "Мотор Січ" китайцям, може лишитися переможцем за всіх розкладів. Нещодавно китайська компанія Beijing Skyrizon Aviation повідомила Україну про можливий інвестиційний арбітраж через дії українських державних органів, як...

З архіву ПУ. "Табата" - всього чотири хвилини на день, і ти в чудовій формі: Японський хлопець здивував мережу (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 10:00

Ще в березні хлопець демонстрував не надто привабливу фізичну форму і давав обіцянку привести себе в нормальний стан. Ще в березні хлопець демонстрував не надто привабливу фізичну форму і давав обіцянку привести себе в нормальний стан. Через п'ять міся...