Вибори, вибори..: Священник звернувся до кандидата в нардепи з вимогою припинити агітацію в церквах

Про те, що церковна тематика є одним з ключових акцентів публічної активності Олександра Шевченка, свідчить його сторінка у соцмережі.

Священник Української греко-католицької церкви Юстин Бойко закликав кандидата у народні депутати Олександра Шевченка припинити передвиборчу агітацію у церквах. Про це повідомляє Громадянська мережа "Опора", передають Патріоти України.

Юстин Бойко у відкритому листі до кандидата у нардепи від партії "За майбутнє" зазначив, що поїздки храмами та виступи у них сприймаються духовенством як елемент передвиборчої кампанії. Священник звернувся до Шевченка з "проханням припинити використовувати Церкву як майданчик передвиборчої кампанії".

"Про причину ваших паломництв храмами Івано-Франківщини не складно здогадатися. Вистачає зайти на інтернет-сторінку Центральної виборчої комісії, щоб переконатися у тому, що нещодавно вас зареєстровано кандидатом до Верховної Ради виборчого округу № 87, що на Прикарпатті від партії "За майбутнє". Тому, ваші поїздки храмами як також ваші виступи у храмах сприймаються як духовенством так і вірними як прямий елемент передвиборчої компанії", - заначив Юстин Бойко.

Про те, що церковна тематика є одним з ключових акцентів публічної активності Олександра Шевченка, свідчить його сторінка у facebook.

Від початку січня Шевченко відвідав храми міст Надвірна і Яремче, селищ Отинія та Битків, а також сіл Мирне, Гвізд, Пнів, Пасічна, Назавизів, Забережжя, Лісна Тарновиця, Іваниківка, Монастирчани, Волосів, Зелена, Бистриця та Саджавка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...