"Вийдеш з дому - приб'ємо": "Люди, заражені COVID-19, в Україні часто стикаються з агресією на свою адресу", - DW

Про дикість і аморальність...

Люди, заражені COVID-19 в Україні часто стикаються з агресією на свою адресу. Про це розповідає DW, передають Патріоти України.

За словами Аліси Грищенкової, яка працює на станції швидкої допомоги в Чернівцях, вона захворіла на початку квітня, хоча завжди дотримувалася гігієни. У неї до сих пір підвищена температура, зникли відчуття смаку і запаху.

Вона розповідає, що своїми очима бачила переповнені хворими міські клініки. Тому вирішила лікуватися вдома. Жінка спілкується з іншими інфікованими людьми.
«Я знаю, як гноблять в селі тих у кого коронавірус. Це страшні історії. Мені колеги з Данії говорили, що там, якщо доросла людина хвора коронавірусом, то можна написати про це на паркані власного будинку, і люди приносять фрукти, овочі. У нас були випадки, коли хворим кидали через паркан записки - «вийдеш з дому приб'ємо». Вибачте, але це дикість, це аморально», - сказала вона.
Вона закликає до розуміння загрози і без паніки спільно боротися з китайською заразою.
Киянин Віктор Фантаєв скаржиться на погані умови в лікарні. «Була ванна, яка начебто і працює, але помитися в ній було неможливо. Адже шторки не було і двері не зачинялися. Харчування було не дуже хорошим, в основному це був переварений рис і раз в два дні сосиска. Це найкраще м'ясо, яке могло б бути в тих умовах», - сказав він.
За його словами, доводилося іноді самому купувати медикаменти. Часто, каже він, хворі стикаються з тим, що навіть привести необхідне нікому. Коли чоловік одужав, він купив 10 кисневих масок в лікарню, оскільки ті, що є в клініці, дуже старі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...