"Вийдеш з дому - приб'ємо": "Люди, заражені COVID-19, в Україні часто стикаються з агресією на свою адресу", - DW

Про дикість і аморальність...

Люди, заражені COVID-19 в Україні часто стикаються з агресією на свою адресу. Про це розповідає DW, передають Патріоти України.

За словами Аліси Грищенкової, яка працює на станції швидкої допомоги в Чернівцях, вона захворіла на початку квітня, хоча завжди дотримувалася гігієни. У неї до сих пір підвищена температура, зникли відчуття смаку і запаху.

Вона розповідає, що своїми очима бачила переповнені хворими міські клініки. Тому вирішила лікуватися вдома. Жінка спілкується з іншими інфікованими людьми.
«Я знаю, як гноблять в селі тих у кого коронавірус. Це страшні історії. Мені колеги з Данії говорили, що там, якщо доросла людина хвора коронавірусом, то можна написати про це на паркані власного будинку, і люди приносять фрукти, овочі. У нас були випадки, коли хворим кидали через паркан записки - «вийдеш з дому приб'ємо». Вибачте, але це дикість, це аморально», - сказала вона.
Вона закликає до розуміння загрози і без паніки спільно боротися з китайською заразою.
Киянин Віктор Фантаєв скаржиться на погані умови в лікарні. «Була ванна, яка начебто і працює, але помитися в ній було неможливо. Адже шторки не було і двері не зачинялися. Харчування було не дуже хорошим, в основному це був переварений рис і раз в два дні сосиска. Це найкраще м'ясо, яке могло б бути в тих умовах», - сказав він.
За його словами, доводилося іноді самому купувати медикаменти. Часто, каже він, хворі стикаються з тим, що навіть привести необхідне нікому. Коли чоловік одужав, він купив 10 кисневих масок в лікарню, оскільки ті, що є в клініці, дуже старі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Ну дуже хоче заміж! Популярна українська телеведуча вразила прихильників нескінченними ніжками (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:55

Ведуча показала шикарні туфельки, з якими доводиться розлучатися. Леся Нікітюк вже щосили сумує за літом, і не тільки з причини розставання з теплою сонячною порою, але й у зв'язку з вимушеною зміною сезонного гардероба. Відома українська ведуча зізнал...

З архіву ПУ. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

четвер, 16 вересень 2021, 11:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...