Як розповів освітянин на Facebook-сторінці, за останні п'ять років різко зросли вимоги до вчителя. Майже всі хочуть від нього "елементарного": все знати, бути вихованим, бути психологом тощо, передають Патріоти України.
"Хто із тих, хто "вчився на пісатєлєй" наважиться зайти до класу і за своєю писаниною провести урок (і не один!) так, щоб реалізувати компетентнісний підхід? Я, як педагог, нічого не хочу і нічого не вимагаю. Сьогодні прожив 5 уроків. Витер із дошки схеми, які заготував своїм вихованцям-слухачам. Вимив руки. Зачинив вікна, кабінет... ", – додав Мисан.
Слова вчителя вразили мережу. Користувачі написали, що проблема досить актуальна. Адже вчителі не повинні знати все, а повинні вибороти для себе право робити свою роботу: готуватися і проводити якісні уроки, позакласні заходи.
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...
Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...