Винні попередники: Шмигаль виправдовується за те, що медики так і не отримали 300-відсоткову надбавку за боротьбу з коронавірусом

В у сьому винні дії органів влади на місцях на підставі застарілого документа Мінсоцполітики, запевняє прем'єр.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на селекторній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського розповів, що органи влади на місцях керувалися застарілим документом Мінсоцполітики України, який регламентував доплати лікарям за роботу з хворими з особливо небезпечними інфекціями, передають Патріоти України.

Документ цей виданий ще в 2003 році, і згідно з ним не було можливості нарахувати медикам 300-відсоткову доплату за роботу з пацієнтами, хворими коронавірусом.

Шмигаль визнав, що мав місце бюрократичний казус, і сказав, що уряд шукає вихід із ситуації, щоб українські медики, які працювали в особливих умовах, все ж отримали належні їм доплати.

Глава уряду також визнав, що неприпустимо керуватися старими правилами при значно змінених після їх видання умовах. І зазначив, що доплати обов'язково повинні отримати всі, кому вони покладаються.

Денис Шмигаль також порадував лікарів, сказавши, що відтепер доплати будуть нараховуватися за новою методикою через Національну служби здоров'я України. І тому надалі не повинні виникати проблеми з виплатами.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...