Вже незабаром тисячі українців зможуть розраховувати на позбавлення від недуги: Вчені знайшли ліки від важкої хвороби

Вчені зробили прорив у лікуванні хвороби Паркінсона.

З лікуванням хвороби Паркінсона мільйонам людей зможе допомогти молекула, розроблена вченими Гельсінського університету у Фінляндії, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Хвороба Паркінсона являє собою прогресуючий дегенеративний стан, який вражає центральну нервову систему. Найчастіше його симптомами стають часткова або повна втрата моторики кінцівок та їх тремор. За дослідженнями 2016 року, всього в світі живе близько 7 млн людей із цим захворюванням, ліків від якого ще не існує.

Дослідники постійно шукають нові способи лікування, для цього вони регулярно тестують нові хімічні сполуки. І ось нещодавно співробітники фінського університету розробили молекулу BT13, яка, на їхню думку, володіє потенціалом для лікування хвороби Паркінсона. Тестування препарату на мишах показало, що препарат активно впливає на вироблення мозком гормону дофаміну. Саме брак дофаміну в тілі хворого і викликає тремор.

Однак, у препарату є й свої недоліки: його запровадження вимагає складної хірургічної процедури, яка "доставить" молекули прямо в мозок. Разом з тим, BT13 стане справжнім проривом у лікуванні хвороби, вважають вчені.

Зазначимо, що за даними доктора медичних наук, професора Ірини Карабань, в 2016 році на 100 тисяч громадян України припадало 133 особи, хворих на Паркінсона. На сьогоднішній день статистика не зазнала особливих змін в кращу сторону.

Таким чином, завдяки розробці фінських вчених вже незабаром тисячі українців зможуть розраховувати на позбавлення від хвороби Паркінсона або хоча б деяких симптомів цього захворювання.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Поліцейський бив головою об асфальт": На Київщині розгорівся скандал через побиття правоохоронцями адвоката (фото, відео)

субота, 4 квітень 2020, 0:35

Українські правоохоронці все частіше стають фігурантами конфліктів з цивільним населенням. У Броварах під Києвом розгорівся скандал через поведінку співробітників патрульної поліції. "По предварительной информации, 27 марта 2020 года сотрудники патруль...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...