Взуття скіфів, якому 2300 років, знайшли в горах Алтаю (фотофакт)

Взуття має складну підошву з м'якої червоної шкіри і геометричний малюнок, прикрашений кристалами піриту і чорними намистинами.

Нещодавно в сибірських горах Алтаю було виявлене жіноче взуття, розшите химерними візерунками. Тут же були знайдені інші важливі артефакти, серед яких ювелірні вироби, їжа і зброя, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Вчені вважають, що цій приголомшливій знахідці 2300 років. Взуття має складну підошву з м'якої червоної шкіри і геометричний малюнок, прикрашений кристалами піриту і чорними намистинами.

Стародавні скіфи були кочовим народом, який перетнув Євразійський континент. Вчені вважають, що місце в горах Алтаю, де було виявлене взуття, є одним зі скіфських курганів, в якому знаходиться багато інших предметів і одягу. Подібно до інших стародавніх цивілізацій, ці кочівники часто ховали своїх небіжчиків з предметами першої необхідності, щоб допомогти їм відправитися в загробне життя.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...