Українська компанія розробила технологію, яка дозволяє друкувати на принтері титанові деталі для аерокосмічної галузі, передають Патріоти України з посиланням на Ліга.Tech.
Британський інститут зварювання придбав українську систему 3D-друку XBeam. Продукт наших розробників будуть використовувати в аерокосмічній галузі Британії. Головні переваги XBeam – економія значної частини ресурсів при виготовленні деталей і екологічна безпека при виробництві. Нову технологію 3D-друку розробила і випустила українська компанія Червона хвиля.
Інженери Червоної Хвилі зрозуміли, що світова металургійна промисловість, особливо в застосуванні дорогих матеріалів, рухається в сторону ресурсоощадження, енергозбереження, прискорення виготовлення. Якраз 3D-друк став тим інструментом, який з одного боку допоміг долучитися до спільного світовому тренду, з іншого — розробити власну технологію, альтернативи якій немає у світі. Отримавши патент на свій продукт, Червона хвиля побудувала пілотну систему xBeam 3D Metal Printing. Експериментальний 3D-принтер почав друкувати широкий спектр виробів зі звичайного промислового дроту, спростивши процес виготовлення деталей.
Як саме 3D-друк впливає на продуктивність в металургії? Традиційно деталі виточують на верстатах з суцільних прямокутних плит або циліндричних заготовок, з яких більшість матеріалу (до 90%) йде у відходи. Завдяки 3D-друку згадані деталі будуть максимально наближені до кінцевого виробу і зажадають лише незначної доробки. xBeam 3D Metal Printing здатний зменшити відходи виробництва в 5 разів.
3D-принтер зменшує використання титану для виробництва деталей і таким чином впливає на кількість небезпечних викидів в атмосферу. Якщо раніше для кілограмового титанового виробу потрібно було 10-20 кг матеріалу, то за технологією 3D Metal Printing цей показник зменшився до 3-5 кг. Під час виробництва одного кілограма титану утворюється 35 кг викидів CO2 в атмосферу.
Червона хвиля отримала грант в рамках програми Кліматичних інноваційних ваучерів і залучила розробників програмного забезпечення для налаштування технологічного процесу.
Зараз Червона хвиля співпрацює з міжнародною компанією AMS International, яка створює та адаптує софт для української компанії. Напрацюваннями Червоної Хвилі цікавляться українські представники аерокосмічної галузі: КБ Антонова, КБ Південне, Мотор Січ. Червона хвиля проводить тестові роботи безкоштовно для українських колег, оскільки хоче якомога швидше показати результати своєї роботи на внутрішньому ринку.
Днями стало відомо, що установка xBeam почне роботу у виробничій локації в британському Кембриджі восени 2019 року. Співпраця з компанією є частиною проекту Open Architecture Additive Manufacturing, який інститут запустив в минулому році. Головна мета проекту — забезпечити британську аерокосмічну галузь широким асортиментом деталей, створених за технологією 3D-друку.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...