"Их нравы": На Росії чоловік убив свою сім'ю з п'яти осіб, в тому числі трьох дітей (відео)

Сім'я пропала безвісти ще в грудні 2018 року. Весь цей час зниклих шукали, але безуспішно.

На Росії в Уфі було скоєно страшний злочин - убили сім'ю з п'яти осіб: 40-річну матір сімейства, її двох малолітніх дітей двох і шести років, а також дорослу 22-річну дочку і її 9-місячного малюка, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Сім'я пропала безвісти ще в грудні 2018 року. Весь цей час зниклих шукали, але безуспішно. Кілька днів тому слідчі отримали інформацію, що дозволила просунутися в розслідуванні. 27 квітня були знайдені тіла загиблих. Їх виявили на ділянці в уфимських садах: тіла були заховані в покинутому колодязі.

Головним підозрюваним у вбивстві став 46-річний глава сімейства. Коли до нього прийшли слідчі, чоловік двері не відчинив. Поки слідча група ламала двері, уфимець наклав на себе руки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...