"Их нравы...": На Росії хіт Моргенштерна пробив чергове дно (відео)

Школярки знімають вульгарні тіктоки біля мам, а ті навіть не здогадуються.

Репер, а за сумісництвом «директор по роботі з молоддю» великого російського банку, 23-річний Алішер Валєєв (Моргенштерн) порадував фанатів своєї творчості, випустивши на минулому тижні разом з Yung Trappa пісню «Рожеве вино - 2». Трек моментально розлетівся по соцмережах, при цьому дорослі навіть не почали бити на сполох, хоча варто було. Про це в Facebook написав відомий московський СММщик Вася Богданов, передають Патріоти України.

Партія Моргенштерна зі скандальним хуком «Це так, так, це так, смоктати - це талант» миттю завірусилася в TikTok. Дівчата з середньої і старшої школи почали знімати відео, влаштувавши своєрідний флешмоб. Через рядки «Дитинко, роби це, нібито не бачить мама» деякі дівчатка навіть станцювали поруч з мамами, які навряд чи розуміли, що насправді відбувається перед камерою.

А в коментарях їх підтримують однокласниці, називаючи крутими і класними.

Користувачів мережі обурив і трек Моргенштерна, і його поведінка в цілому. Особливу іронію ситуації додає той факт, що призначений банком «директор по роботі з молоддю» в пісні дає оригінальну пораду в сфері фінансів: «Якщо хочеш бути багатою - починай смоктати».

Але знайшлися і ті, хто не побачив у цьому трагедії. Ці коментатори заступилися не за репера, а за дівчаток, яким просто захотілося подуріти. Вони вважають, що сприймати молодіжну культуру як пропаганду хворих цінностей просто нерозумно.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...