"З дитячого садка": Секретар РНБО закликав українців до вивчення англійської мови

Данилов впевнений, що ця мова могла б стати другою в країні.

Олексій Данилов

Секретар РНБО Олексій Данилов вважає, що українська мова повинна бути єдиною державною в Україні, але з дитячого саду громадяни країни повинні вивчати англійську. Він же впевнений, що ця мова могла б стати другим в країні, передають Патріоти України з посиланням на УП.

"Питання мови - це дуже важливе, принципове питання для держави. Ніякої другої, російської, у нас бути не може - не тому, що її не треба вивчати. Її не треба знати. Якщо ми говоримо про Україну - це повинна бути тільки державна українська мова.

Чи повинна бути друга мова в Україні? Звичайно, повинна бути. Але це має бути англійська мова, яка повинна вивчатися, починаючи з дитячого садка. Всі громадяни України, якщо ми хочемо бути в цивілізованому світі, повинні знати і використовувати англійську мову. Це обов'язкова річ", - сказав Данилов.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...