Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що її переїзд на державну дачу в Пущі-Водиці – це тимчасовий вимушений захід, пов'язаний виключно з міркуваннями безпеки. За її словами, вона прийняла рішення якомога скоріше переїхати, щоб не давали приводів суспільству для сумнівів. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
«…перебралася я туди зовсім не тому, що я дуже хотіла поліпшити свої житлові умови. Так було необхідно вчинити в той конкретний момент часу і пов'язаний цей момент був виключно з міркуваннями безпеки. Багато чого сталося за останній час, про що я розповісти не можу: від підкинутих дроном политих кров’ю мертвих птахів на балкон мого будинку до куди неприємніших і по-справжньому небезпечних обставин, суть яких я зараз розкривати не має наміру. Ні в яку, звичайно ж, змову зі співробітниками ДУС або, чого ще, КМ я не вступала. Розмір орендної плати я не встановлювала, а отримавши пропозицію, просто з нею погодилася, прекрасно розуміючи, що моє перебування у цьому будинку займе лише декілька місяців, не більше», – зазначила Венедіктова.
Генпрокурор додала, що ні секунди не сумнівається у собі, адже, на її думку, вона ніяких законів не порушувала: ні юридичних, ні законів моралі та честі.
За словами Венедіктової, після розголосу вона направила запити у відповідні органи влади з метою прояснити ситуацію і об'єктивно розібратися в ній: «Я попросила надати мені методологію розрахунку орендної плати за використання самого будинку, плати за використання загальних територій і тому подібне. Упевнена, в найближчий час будуть проведені необхідні службові перевірки та, таким чином, отримані відповіді на поставлені питання».
Також Венедіктова запевнила, що не вступала в змову з директором комплексу «Пуща Водиця» Євгенієм Єгоровим: «Ні в які змови ні з ким я не вступаю і не маю наміру».
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...