З мольбертів падали картини, саме по собі умикалося світло: Справжня містика Острозької академії (відео)

Острогом ходить чимало легенд, зокрема й про привидів.

Містичні речі наполохали людей в Острозькій академії у Рівненській області. Посеред ночі охоронець в одному з приміщень вимкнув світло, а коли глянув на монітор камери спостережень – воно знов там горіло. Приголомшений чоловік відмотав назад відео і побачив, як самі по собі починають падати картини. Що це було – передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Спершу - ніби нічого незвичного. Та зненацька із мольберта сама по собі падає картина. І в цей час у залі раптом вмикається світло. На відео вже з іншої камери, наче за чиїмсь помахом, теж звалюється полотно. Лише коли настав ранок - налякані працівники академії подзвонили до керівника цього арткластеру.
Коли Микола Бендюк приїхав, каже, побачив у залі гармидер. Ніби хтось тут добряче похуліганив. Та коли поглянув відео з камер, сам переконався: ніхто картини не чіпав, падали вони самі. Спершу подумав, що це так протягом знесло, однак нема звідки: все було щільно зачинено і замкнено. Тим паче, що Острогом ходить чимало легенд, зокрема й про привидів. Та й сам арткластер зведений на місці, де були таємничі підвали у 16-17 столітті. Деякі ще й досі тут сховані. Про містичні речі в залі вже почали переповідати по всій академії.
Микола Бендюк гадає, що просто гвинтики на мольбертах послабилися і під вагою картини почали зсовуватися і падати. Одна і з них гепаючись і зачепила вимикач. Та охоронці все одно тепер приглядаються до цієї зали. Особливо уночі: кажуть, дещо моторошно.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...