З використанням лише античних інструментів у Австрії побудують давньоримський корабель

Планується, що вже з другої половини 2022 року корабель почне курсувати Дунаєм.

В Австрії побудують давньоримський корабель виключно за допомогою античних інструментів і кораблебудівних методик того ж періоду, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Споруда стане частиною проекту Living Danube Limes, який націлений на те, щоб використати культурну спадщину Стародавнього Риму, яка залишилася в Дунайському регіоні, одночасно і в туристичних, і в науково-освітніх цілях. Тому серед організаторів проекту налічується 19 університетів з різних країн регіону.

Дунай служив фронтиром Римської імперії, і починаючи з середини I століття нашої ери тут була створена розгалужена оборонна інфраструктура - сторожові вежі, укріплення, каструми (військові поселення) і дороги. По суті, весь регіон перетворився на один великий прикордонний табір, який при цьому був ще й центром активної торгівлі, а сама річка виконувала роль транспортної артерії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Відправились на "концерт Кобзона": У мережі повідомили про великі втрати терористів Донбасу

середа, 23 вересень 2020, 19:00

Найближчим часом варто очікувати від окупантів черговий фейк, зроблений на швидку руку, щоб звинуватити підрозділи ЗСУ. На Донбасі терористи поповнили бригаду "двохсотих", злетівши в повітря в підірваному авто. Блогер, офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірл...

Справа Юрченка: Антикорупційний суд заарештував майно українського нардепа

середа, 23 вересень 2020, 18:47

На яке саме майно було накладено арешт, наразі невідомо. Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно народного депутата Олександра Юрченка. Про це повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передають Патріоти України. Нара...