З використанням лише античних інструментів у Австрії побудують давньоримський корабель

Планується, що вже з другої половини 2022 року корабель почне курсувати Дунаєм.

В Австрії побудують давньоримський корабель виключно за допомогою античних інструментів і кораблебудівних методик того ж періоду, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Споруда стане частиною проекту Living Danube Limes, який націлений на те, щоб використати культурну спадщину Стародавнього Риму, яка залишилася в Дунайському регіоні, одночасно і в туристичних, і в науково-освітніх цілях. Тому серед організаторів проекту налічується 19 університетів з різних країн регіону.

Дунай служив фронтиром Римської імперії, і починаючи з середини I століття нашої ери тут була створена розгалужена оборонна інфраструктура - сторожові вежі, укріплення, каструми (військові поселення) і дороги. По суті, весь регіон перетворився на один великий прикордонний табір, який при цьому був ще й центром активної торгівлі, а сама річка виконувала роль транспортної артерії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

субота, 5 грудень 2020, 17:00

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...