За 4 роки кількість українців, які витрачають на комуналку більше половини доходу, зросла втричі

Також 46% українців вказали, що їхні витрати на оплату послуг ЖКГ у січні 2020 року зросли, порівняно з січнем 2019 року.

За 4 роки частка домогосподарств, власники яких витрачають на комунальні послуги більш ніж половину доходу, зросла більш як утричі. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 21 по 25 лютого, передають Патріоти України.

"Майже половина опитаних (46%) сказали, що їхні витрати на оплату послуг ЖКГ у січні 2020 року зросли, у порівнянні з січнем 2019 року. У 39% респондентів ці витрати не змінилися або зменшилися", - йдеться у прес-релізі за результатами опитування.

Зазначається, що 21% учасників дослідження вказали, що витрачають на оплату послуг ЖКГ більш ніж половину доходу сім'ї. Ця частка зросла, у порівнянні з опитуваннями КМІС листопада-грудня минулого року (тоді було 14% і 16% відповідно). "Якщо порівняти результати цього дослідження з опитування КМІС, проведеним у 2015 році на замовлення Фонду Фрідріха Еберта, то за 4 роки частка тих домогосподарств, які витрачають більше половини доходу на комунальні послуги, зросла більш ніж втричі - з 6% до 21%", - додали у КМІС.

Також вказується, що частка українців, що витрачають на оплату послуг ЖКГ менше третини доходу сім'ї в лютому зменшилась, у порівнянні з показниками, отриманими під час дослідження, проведеного у листопаді та грудні: 42% в лютому і 53% та 48% в листопаді та грудні відповідно. Ще більша різниця за цим показником з дослідженням 2015 року: тоді менше третини доходу витрачали на послуги ЖКГ 66% опитаних, тепер - тільки 42%.

КМІС з 21 по 25 лютого провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України.

До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1,5 тис. інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

Дані цього дослідження порівнюються с результатами опитувань КМІС, які були проведені з 15 по 18 грудня, з 22 по 25 листопада, з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня та з 6 по 19 вересня 2019 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Поліцейський бив головою об асфальт": На Київщині розгорівся скандал через побиття правоохоронцями адвоката (фото, відео)

субота, 4 квітень 2020, 0:35

Українські правоохоронці все частіше стають фігурантами конфліктів з цивільним населенням. У Броварах під Києвом розгорівся скандал через поведінку співробітників патрульної поліції. "По предварительной информации, 27 марта 2020 года сотрудники патруль...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...