Бойовики "ДНР" з гордістю заявили про зростання середньої зарплати на території ОРДО, однак після публікації інформації вона піддалася різкій критиці в соціальних мережах, передають Патріоти України.
З'ясувалося, що навіть після підвищення середній рівень зарплат в "ДНР" є мізерним у порівнянні з Україною. Середній рівень зарплати в Україні в 2 рази перевищує аналогічний параметр на окупованій частині Донбасу.
За повідомленням так званого "Мінекономрозвитку ДНР", середньомісячна заробітна плата штатних працівників за січень-травень 2020 року порівняно з аналогічним періодом 2019 року збільшилася до 14 997 рублів (5 709 гривень). При цьому в Україні, за даними Державної служби статистики, середня номінальна зарплата становить 11 500 грн. Більш того, середня зарплата на неокупованої частини Донецької області ще вище і становить 11.854 гривень.
У соціальних мережах обурилися ситуації, при якій зарплати і економіка на окупованій частині Донбасу стагнує і чахне шостий рік поспіль. "Повідомлення бадьоре, рапортує про "чергові успіхи", але не дуже радісне. Спроба виставити як досягнення середню зарплату в приблизно $ 200 це як би не смішно, тим більше, що одне з головних її збільшень відбулося за рахунок виплат медикам, які борються з епідемією COVID-19 в республіці, іншим, за великим рахунком, дісталися "крихти". Більш того, про падіння темпів зростання зарплат в промисловості взагалі "забули" згадати, що так само багато про що говорить, так виправимо це упущення. Загалом, реально - похмуро, а сама ситуація нагадує старе-добре: про "середню температуру по лікарні", - коментують ситуацію телеграм-канали з окупованої частини Донбасу.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...