Громадяни їдуть працювати за кордон через низьку заробітну плату вдома. На вибір людей впливає нестабільна економічна ситуація в Україні, передають Патріоти України з посиланням на olx.
Більшість заробітчан, які працювали за кордоном на сезонних роботах, планують знову повернутися туди. У той же час 9% не планують робити цього через віддаленість від сім'ї, несвоєчасної виплати зарплати на заробітках, некомфортні умови проживання і погане ставлення роботодавців до них.
Найбільше українські заробітчани хочуть повернутися на роботу в Америку. На думку 37% опитаних, країна повністю виправдала їх очікування. 24% стверджують, що навіть перевищила. На другому місці за кількістю позитивних вражень - Болгарія, на третьому - Німеччина. Найбільше працівники розчаровані роботою в Росії.
Третина українців, які працювали на сезонних роботах і не хочуть повертатися туди, отримували більше $ 1 тис. Половина з них заробляла до $ 1,2 тис. Майже 32% сезонних заробітчан отримували від $ 700 до $ 1 тис. 18% мали $ 500-700.
Більшість, хто планує повернутися на роботу за кордон, хочуть отримувати більше $ 1 тис. 10% - більше $ 2 тис.
На сезонну роботу за кордон переважно їдуть чоловіки від 25 до 54 років. 43% працівників заміжні або одружені і мають дітей.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...