Громадяни їдуть працювати за кордон через низьку заробітну плату вдома. На вибір людей впливає нестабільна економічна ситуація в Україні, передають Патріоти України з посиланням на olx.
Більшість заробітчан, які працювали за кордоном на сезонних роботах, планують знову повернутися туди. У той же час 9% не планують робити цього через віддаленість від сім'ї, несвоєчасної виплати зарплати на заробітках, некомфортні умови проживання і погане ставлення роботодавців до них.
Найбільше українські заробітчани хочуть повернутися на роботу в Америку. На думку 37% опитаних, країна повністю виправдала їх очікування. 24% стверджують, що навіть перевищила. На другому місці за кількістю позитивних вражень - Болгарія, на третьому - Німеччина. Найбільше працівники розчаровані роботою в Росії.
Третина українців, які працювали на сезонних роботах і не хочуть повертатися туди, отримували більше $ 1 тис. Половина з них заробляла до $ 1,2 тис. Майже 32% сезонних заробітчан отримували від $ 700 до $ 1 тис. 18% мали $ 500-700.
Більшість, хто планує повернутися на роботу за кордон, хочуть отримувати більше $ 1 тис. 10% - більше $ 2 тис.
На сезонну роботу за кордон переважно їдуть чоловіки від 25 до 54 років. 43% працівників заміжні або одружені і мають дітей.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...