За недопуск у країну представника МВС України за національною ознакою: Від ЄС вимагають покарати Азербайджан

МВС просить посольство ЄС «рекомендувати Європейському коледжу безпеки і оборони утриматися надалі від проведення заходів на території Азербайджанської республіки».​

При проведенні заходу під егідою Східного партнерства ЄС Азербайджан відмовив в участі представниці України. Причиною стало її вірменське походження. У зв'язку з цим Міністерство внутрішніх справ України звернулося до ЄС, передають Патріоти України з посиланням на ЄП.
Мова йде про семінар «Аналіз конфліктів». Він проходив в Баку з 13 по 16 січня. Організацією зустрічі займався «Європейський коледж безпеки і оборони» (ЕКБО).
Напередодні виїзду азербайджанська сторона поінформувала про відмову у в'їзді представниці МВС України вірменського походження.
За інформацією журналістів, брати участь в семінарі мала директор департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мері Акопян.

МВС просить посольство ЄС «рекомендувати Європейському коледжу безпеки і оборони утриматися надалі від проведення заходів на території Азербайджанської республіки».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...