За недопуск у країну представника МВС України за національною ознакою: Від ЄС вимагають покарати Азербайджан

МВС просить посольство ЄС «рекомендувати Європейському коледжу безпеки і оборони утриматися надалі від проведення заходів на території Азербайджанської республіки».​

При проведенні заходу під егідою Східного партнерства ЄС Азербайджан відмовив в участі представниці України. Причиною стало її вірменське походження. У зв'язку з цим Міністерство внутрішніх справ України звернулося до ЄС, передають Патріоти України з посиланням на ЄП.
Мова йде про семінар «Аналіз конфліктів». Він проходив в Баку з 13 по 16 січня. Організацією зустрічі займався «Європейський коледж безпеки і оборони» (ЕКБО).
Напередодні виїзду азербайджанська сторона поінформувала про відмову у в'їзді представниці МВС України вірменського походження.
За інформацією журналістів, брати участь в семінарі мала директор департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мері Акопян.

МВС просить посольство ЄС «рекомендувати Європейському коледжу безпеки і оборони утриматися надалі від проведення заходів на території Азербайджанської республіки».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Буде косити людей, як серп пшеницю": Що говорила Ванга про пандемію чверть століття тому, - ЗМІ

четвер, 9 грудень 2021, 0:10

Найсильніша і загадкова ясновидиця передбачала страшні хвороби. З багатьма людству вже вдалося впоратися. Болгарська провидиця Ванга попередила людство про прийдешню пандемію напередодні свого відходу з цього світу, в серпні 1996 року, передають Патріо...

З архіву ПУ. Де харчується кум Путіна: Оксана Марченко показала розкішну домашню кухню з позолотою (відео)

середа, 8 грудень 2021, 19:00

Кухню ведуча називала раніше улюбленим місцем в будинку. Українська телеведуча Оксана Марченко, дружина скандального політика Віктора Медведчука, розповіла своїм шанувальникам, з чого зазвичай починає свій ранок. На особистій сторінці в Instagram знаме...