"За поширення мови ворожнечі": Нацрада оштрафувала телеканал кума Ху*ла

Таке рішення було прийняте за результатами позапланової перевірки.

Регулятор прийшов до висновку, що в ефірі телеканалу 5 листопада 2019 року, а саме в програмі «Я так думаю» Руслана Коцаби прозвучали пропагандистські наративи, співзвучні з офіційною позицією Росії, а також маніпулювання фактами, передають Патріоти України з посиланням на Факти.

Нацрада проконсультувалася з фахівцями медіагалузі. Ті погодилися, що порушення мали місце. «Присутні ознаки мови ворожнечі відносно учасників АТО/ООС і учасників Революції Гідності. Також телеканал в цьому випуску передачі не дотримався вимог достовірності подання інформації», - йдеться у висновку.
Крім попередження, телеканалу був виписаний штраф у розмірі 105 625,50 грн. Сума розраховувалася як 25% ліцензійного збору. Заплатити штраф слід в 30-денний термін.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Перемен": Астролог розповів, чим закінчаться протести в Білорусі

субота, 15 серпень 2020, 6:50

Експерт передрік перемогу білоруського народу в протистоянні кривавому диктатору. Астролог відзначив, що недаремно символом білоруської революції стала пісня Віктора Цоя "Перемен". "Дата загибелі Цоя, який, як каже одна з версій, був убитий КДБ Радянсь...

Фейки про COVID-19 убили сотні людей, - вчені

субота, 15 серпень 2020, 6:24

Крім 800 загиблих - ще майже 6000 чоловік потрапили до лікарень, 60 - втратили зір через отруєння метанолом. Так, в більшості випадків це були смерті від отруєння дезінфекторами на спиртовій основі або метанолом: їх вважали ліками від коронавіруса, том...