За захист прав людини: Предстоятель ПЦУ отримав нагороду у США

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній був відзначений у Нью-Йорку нагородою "Athenagoras Human Rights Award".

"Прийняв сьогодні у Нью-Йорку Athenagoras Human Rights Award. Прийняв її не як нагороду для мене особисто, а як відзнаку успіху праці тисяч і навіть мільйонів українських православних вірних на Батьківщині та в діаспорі, бо Помісна Українська Православна Церква є плодом праці, подвигу, молитов і боротьби багатьох поколінь нашого народу, сотень ієрархів, багатьох тисяч священників та мільйонів вірних", - повідомив Епіфаній у Facebook, передають Патріоти України.

"Для мене велика честь прийняти нагороду, яка носить ім'я Патріарха Афінагора – видатного церковного і суспільного діяча ХХ століття, який був справжнім служителем єдності та канонічного порядку Вселенського Православ'я. Не лише честь, але і спонукання, і обов'язок, служити Богу, Церкві та дорученій мені пастві, як служив Афінагор", - додав він.

"Вірю, що настане день, коли всі без виключення Помісні Церкви послідують канонічному рішенню Вселенського Патріархату і визнають нашу Помісну Православну Церкву України", - заявив Епіфаній.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Какой была бы Россия без нефтегазовых доходов", - Аnti-colorados

п’ятниця, 10 липень 2020, 7:10

Росія семимильними кроками рухається в бік держави Африки за рівнем життя населення. Про це у своєму блозі пише Аnti-colorados, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Еще задолго до войны с РФ и с учетом того, что школу я заканчивал имен...

Жінку з найбільшими натуральними грудьми визначили в Україні (фото)

п’ятниця, 10 липень 2020, 6:50

Щоб отримати титул Міла Кузнєцова повинна пройти медичне обстеження, яке доведе натуральність грудей. У четвер, 9 липня, в Києві відбудеться реєстрація рекорду "Найбільші жіночі натуральні груди". Так, на особливий статус претендує модель Міла Кузнєцов...