"Зачотний препод!": Вчитель сільської школи з Буковини задекларував мільярдну зарплату

Вчитель школи в селі Рокитне Чернівецької області Леонід Цуркан задекларував майже 2,4 мільярди гривень зарплати за 2018 рік.

Про це свідчать дані сайту "Єдиний державний реєстр декларацій". Відзначається, що Цуркан також є депутатом Рокитнянської сільської ради, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.

Відзначається, що вчитель задекларував 2 390 004 093 гривень як заробітну плату, отриману за основним місцем роботи. Також слід зауважити, що відповідні доходи в педагога зросли за один рік. У декларації за 2017 рік він зазначив дохід 117 тисяч гривень, а за 2016 рік Цуркан заробив всього 71 тисячу гривень.

Згідно з декларацією, вчитель не володіє жодним житлом, не має транспортних засобів, цінних паперів і не є бенефіціаром юридичних осіб.

Декларація за 2018 рік

Декларація за 2017 рік

Декларація за 2016 рік

Інші публікації автора

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча показала відверте фото у боді

п’ятниця, 5 червень 2020, 13:00

Фото викликало захоплення у прихильників ведучої. На фото зірка позує в темному боді з безліччю розрізів, сидячи на ліжку. Її волосся розпущене, на обличчі — непомітний макіяж. У кадрі можна розгледіти підтягнуту фігуру Нікітюк. "Доброго ранку. А ранок...

"Русскій мір" в усій красі: Від Сімферопольського водосховища в окупованому Криму майже нічого не залишилося

п’ятниця, 5 червень 2020, 11:59

Сьогодні це сумне видовище - великі потріскана від посухи шматки суші, де раніше була вода. А ситуація вже майже критична. "Сімферопольське водосховище. Калюжка", - пише блогер, демонструючи фото пересохлого водосховища.Зараз його наповнення, як і в ін...