"Задля державної безпеки": Польща вводить санкції щодо компанії за "Північний потік-2"

Заступник міністра підкреслив, що "жодне з суден, що плавають під польським прапором, не може обмежувати економічні інтереси польської держави".

Заступник міністра інфраструктури Польщі Гжегож Вітковський повідомив, що два судна, що належать німецькому судновласникові, але плавають під польським прапором, будуть покарані за допомогу в будівництві "Північного потоку-2". Про це повідомляє польське видання Вiznesalert, передають Патріоти України.

Директор морського відомства в Гдині Веслав Петшковскій оголосив, що задля державної безпеки документи для суден Krebs Geo і Krebs Jet більше не дійсні.

Всі документи, представлені службами, пов'язані з безпекою, були проаналізовані. "Ми ухвалили рішення почати процедуру зняття їх з обліку під польським прапором. Так що Польща не має відношення до цих двох агрегатів", – сказав Вітковський. Заступник міністра підкреслив, що "жодне з суден, що плавають під нашим прапором, не може обмежувати економічні інтереси польської держави".

Проєкт "Північний потік-2" оцінюється в 9,5 млрд євро. Його реалізує "Газпром" в альянсі з європейськими компаніями Engie, Uniper, OMV, Shell, Wintershall. Вони взяли на себе зобов'язання профінансувати "Північний потік-2" сумарно на 50%, тобто на 950 млн євро кожен. "Газпром" надасть другу половину коштів – 4,75 млрд євро. Президент Росії Володимир Путін заявляв, що газопровід зобов'язані ввести в експлуатацію на початку 2021 року. Однак пізніше терміни перенесли на кінець року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...