В Україні почастішали випадки злому акаунтів в соціальних мережах. Після їх використовують для того, щоб просити у знайомих жертви гроші в борг, крім того, з вкрадених сторінок розсилають повідомлення з посиланнями на шкідливе програмне забезпечення, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.
Кількість українців у соцмережах і месенджерах зростає з кожним місяцем, водно час збільшується і число постраждалих від кібератак, розповідає експерт в сфері кібербезпеки Гліб Пахаренко. З такою думкою погоджуються більшість опитаних аналітиків.
"Якщо раніше зломщики цілилися на велику здобич, наприклад на рахунки компаній, то тепер з'явилося більше способів монетизувати зламані облікові записи, і проблема зачіпає більшу кількість людей", – розповідає співзасновник "Українського Кіберальянса" Андрій Баранович.
Як монетизують зламані облікові записи:
Іноді вкрадений аккаунт вже неможливо відновити, додає Пахаренко. Наприклад, якщо заволоділи обліковим записом в Telegram і змінили номер телефону, пройти процедуру відновлення буде вкрай складно.
"Якщо відкрили лінк від "друга", аккаунт якого зламали, можете потрапити на рекламу, на папку завантаження. На пристрій може бути завантажена програма, яка після автоматично без підтвердження дозавантажує інше шкідливе програмне забезпечення. Іноді по лінку можна потрапити на сайт, який зажадає ввести особисті дані, дані банківської картки", – говорить керівник відділу зовнішніх комунікацій і маркетингу антивірусної компанії Zillya! Владислав Андріанов.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...