Він також підкреслив, що ресурси країни повинні використовуватися за призначенням. "Ми не плануємо скорочувати склад ЗСУ. Питання в тому, щоб ті ресурси, які у нас є, були спрямовані туди, куди нам потрібно. В першу чергу це на нарощування бойових частин", – сказав Загороднюк.
Також він додав, що країна потребує переоцінки структури ЗСУ, та стратегічне планування вже почалося. "Є штатна чисельність, а є фактична. Зараз фактична – 250 тисяч. У цьому проміжку. А штатна – вище. Питання не в цьому. Питання в переоцінці структури ЗСУ. Тобто, скільки нам потрібно військовослужбовців, в яких бригадах, де вони повинні бути розташовані, яким чином укомплектовані, і де ми можемо вивільнити особовий склад, і направити в інші підрозділи. Це питання стратегічного планування, яке зараз вже почалося", – зазначив глава Міноборони України.
За його словами, питання зміни структури ЗСУ буде вирішене після прийняття плану оборони України. "У цьому плані оборони буде сказано, яка нам потрібна чисельність, де і в якій структурі. Ми скажемо, що ось це – наша загроза, ось це – наш план оборони, тут – нам потрібно стільки людей, тут – нам потрібні такі бригади, тоді громадськість і всі побачать, що дійсно є розуміння, куди воно буде направлено, яким чином це буде структуровано", – резюмував політик.
Також міністр повідомив, що план оборони України буде повністю представлений у наступному році.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...