"Захопили, одягали на голову мішок": Ідеолог "ДНР" звинуватив Пушиліна в переслідуванні дружини

Манекін назвав Пушиліна "негідником", який в 2014 році був "нервовим хлопчиком, з тремтячими руками" і побоювався вголос називати своє прізвище і інші дані.

Роман Манекін

Перебравшись до окупованого Донецьк в 2014 році росіянин Роман Манекін одружився на місцевій жительці, яку називав своїм першим юнацьким коханням, але 2,5 роки тому пара розлучилася, не оформивши розлучення. "Причиною фактичного розлучення став мій арешт УБОЗом МВС ДНР в жовтні 2017 року. Під час арешту бандити УБОЗу захопили і її. Одягали на голову мішок, піддали багатогодинному "опитуванню"", - пише в своєму Telegram-каналі Манекін, передають Патріоти України.

Ідеолог "ДНР" зізнався, що його дружина не була готова до такого "спільного життя", навіть після розставання вона не може знайти роботу і зазнає переслідувань з боку влади. Так, "Пенсійний Фонд ДНР" відмовив їй в пенсії за віком, співробітники "Міграційної служби ДНР" намагалися відібрати паспорт громадянки "ДНР", а в серпні, коли вона знайшла роботу в одній зі шкіл Донецька, її звільнили на другий день, дізнавшись про зв'язок з Манекіним. Неприємний інцидент стався після того, як з керівником навчального закладу поговорив "співробітник "МГБ ДНР".

Манекін назвав Пушиліна "негідником", який в 2014 році був "нервовим хлопчиком, з тремтячими руками" і побоювався вголос називати своє прізвище і інші дані. Тоді його куратори намагалися "вичавити" з майбутнього ватажка "ДНР" користь, але в підсумку він обвів усіх навколо пальця і протягнув своїх родичів в апарат управління "республікою".

"Негідник є негідник. Негідником і здохне. Під парканом. Як собака", - резюмував Манекін.Денис Пушилін

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...