"Закоркувати Балтійське і Чорне моря": На Росії озвучили військові плани зі створення "кораблів зоряних воєн"

У РФ зібралися модернізувати десантні кораблі на повітряній подушці (ДКПП) "Зубр", які застосовуються для дій у внутрішніх морях.

Як пишуть росЗМІ, росіяни планують перетворити їх на справжні "кораблі зоряних воєн". Нова АСУ нібито в режимі реального часу буде керувати вогневими засобами й десантом, передають Патріоти України.

Колишній начальник Головного штабу ВМФ РФ адмірал Валентин Селіванов стверджує, що "Зубри" здатні ефективно вирішувати цілий комплекс завдань у Балтійському, Чорному, Баренцовому та Японському морях.

"У планах радянського ВМФ суднам такого типу відводилася важлива роль щодо захоплення Данських і Чорноморських проток. Така десантна операція дозволила б закоркувати Балтійське і Чорне моря. Від військово-морської бази в Балтійську Калінінградської області до Данії кораблі могли добратися всього за кілька годин, що давало можливість провести блискавичну й несподівану атаку", – пояснив він.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...