"Закрити очі власному народу": Журналістка розповіла, що Путін приховує за анексією Криму (відео)

Президент Росії Володимир Путін не погодиться добровільно відмовитися від анексованого Криму. Адже цим злочином він перекрив невдоволення росіян їхніми злиднями й ізольованістю від цивілізованого світу.

Яніна Соколова

Таку думку висловила українська журналістка Яніна Соколова під час онлайн-зустрічі зі своїми прихильниками на YouTube, передають Патріоти України.

"Я точно знаю, що Путін просто так його не віддасть. Це абсолютно точно. Це один із найбільших козирів у його внутрішній політиці. А я нагадаю вам, що Володимир Путін — це людина, яка багато своїх речей робить винятково для внутрішньої аудиторії, для росіян. Які живуть дуже бідно, які ізольовані від усього світу, завдяки діям Путіна, які не мають розвитку, які мають досить низький ВВП, які живуть у злиднях", — сказала вона.

Соколова наголосила, що для того, щоб побачити, як насправді живе Росія, необхідно від'їхати від Москви лише на 15 хвилин. Журналістка впевнена, що Крим став для Путіна своєрідним маневром для відволікання, яким він закриває очі власному народу на наслідки свого правління.

"Крим, "повернення у рідну гавань" — це великий козир. Як ви думаєте, чи захоче Путін позбутися козиря одного з головних? З огляду на те, що його рейтинг не дуже високий у Росії. Це 86% було рік тому, зараз ця цифра знизилася значно. З огляду на війни, скрутне становище і багато інших речей. Я думаю, що навряд чи він від Криму відмовиться", — підсумувала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...