Замріявся: Оператор у прямому ефірі випадково показав груди ведучої (відео)

Колеги жінки були злегка збентежені тим, що сталося.

Під час прямого ефіру на американському телеканалі Fox News оператор випадково перевів камеру з обличчя телеведучої на її груди. Відео опублікував один з користувачів Twitter, передають Патріоти України.

Курйозний інцидент стався з ведучою Ейнслі Ерхардт під час передачі Fox & Friends. Вона обговорювала якусь серйозну тему зі своїми колегами, коли об'єктив камери несподівано змістився з її обличчя на груди.

"Ой, щось сталося!» - відреагувала жінка.

Потім Ерхардт попросила направити об'єктив назад на її обличчя, супроводивши свої слова жестом. Колеги жінки були злегка збентежені тим, що сталося.

Швидше за все, те, що груди ведучої потрапила в кадр, було просто випадковістю, або жартом з боку оператора. Один з колег Ерхардт припустив, що камера роботизована, і під час ефіру просто виникли якісь неполадки.

У коментарях під роликом користувачі Twitter припустили, що оператор міг просто заснути і ненавмисно перемкнути положення камери.

"Дають глядачам те, що вони хочуть", - пожартувала з приводу інциденту в прямому ефірі Cheeto Marie. "Вона показала свою найціннішу якість", - написав WellDayum.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...

Хіти тижня. Бігти було пізно: Дівчина зрадила хлопцю, але сказала йому, що сидить вдома. Даремно... (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:00

Деякі користувачі мережі впевнені: це звичайна постановка. Молода дівчина спробувала обдурити хлопця, що хворіє і сидить вдома, поки в цей час гуляла з іншим, але зазнала фіаско. Весь цей час юнак стояв неподалік від коханої і на власні очі спостерігав...