Засновниця додатку для знайомств стала наймолодшою мільярдеркою

При вартості акцій Bumble в 70,31 мільярда доларів, частка молодої мільярдерки становить 1,5 мільярда.

Засновниця додатку для знайомств Уїтні Вулф Херд стала наймолодшою мільйонеркою. При вартості акцій Bumble в 70,31 мільярда доларів, частка молодий мільярдерки становить 1,5 мільярда, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вулф Херд не відразу створила Bumble. У 2014 році вона працювала в Tinder, будучи також одним із співзасновників компанії. Їй довелося піти з компанії. Більш того, вона подала на компанію до суду за сексуальні домагання. Херд розповіла, що її колишній бос і хлопець Джастін Матін посилав загрози і позбавив її титулу співзасновника в Tinder.
З самого початку існування компанії Bumble - у неї інвестував російський бізнесмен Андрій Андрєєв. Тоді це було 10 мільйонів доларів - Андрєєв отримав 79% в компанії.
Уже в 2019 році Андрєєв продав контроль в MagicLab, куди входить Bumble. Замість нього посаду гендиректора зайняла Херд.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.