"Заипался, плять, отдыхать!": Росіяни жорстко висміяли в мережі "амнезію" Ху*ла (відео)

Російських користувачів мережі розсмішила відповідь Путіна на запитання журналістів.

Російські інтернет-користувачі висміяли "амнезію" президента РФ Володимира Путіна, який не зміг відповісти на просте запитання.

Журналіст запитав Путіна: "Що було для вас найважливішим у цьому році?" Російський лідер відповів: "Коли день починається, я вже забуваю, чим закінчився попередній. Дуже багато всього йде прямо з коліс. Рік, що минає, був таким, трудовим. Треба його ще проаналізувати, щоб відповісти на ваше запитання".

Цю відповідь Путіна не залишив без уваги спеціальний кореспондент російської КП Дмитро Смирнов. Він опублікував у своєму Twitter пост, в якому процитував слова президента.

Російських користувачів розсмішила ця цитата Путіна і вони посміялися над ним.

"У діда вже провали в пам'яті...", "Зовсім поганий став", "Так його лікувати треба! У нього ретроградна амнезія, походу. Тепер зрозуміло, чому все так хрєново!", "Російські олігархи збільшили свої статки на 25 млрд доларів... Серед них половина друзів Путіна... Доходи 80% населення падають п'ятий рік поспіль", – написали під постом інтернет-користувачі.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Скандальний російський режисер вирішив "привласнити" половину України (відео)

середа, 29 січень 2020, 20:30

Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони України нібито не мають між собою нічого спільного, а тому повинні бути розділені. Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони...

Хіти тижня. Скандинавський "будинок смерті" виявили неподалік українського кордону (фото)

середа, 29 січень 2020, 19:00

"Будинок смерті" - це справжня споруда, розташована в центральній частині стародавнього цвинтаря. У селі Чепль в Східній Померанії (Польща) дослідники з Гданського археологічного музею виявили поховання скандинавських воїнів, яке датується ХІ століттям...