"Зажрався цей Путін вже": Росіяни обрушилися з критикою на свого президента (відео)

Жителі Російської Федерації не стримують емоцій і не підбирають слів на адресу свого президента, Володимира Путіна. Особливо, коли йдеться про рівень життя громадян Росії за останні два роки.

Про це повідомляють журналісти телеканалу "Настоящее время", передають Патріоти України.

З метою з'ясувати громадську думку, кореспонденти провели соцопитування на тему "Що так і не так зробив Путін за останні два роки?" Відповіді на нього були, в більшості своїй, негативними і стосувалися низьких зарплат і пенсій. "У мене маленька пенсія. Кому сказати "спасибі"? Мені прикро за свою країну", "Нічого хорошого, крім того, що сам собі пластичну операцію зробив", "Не дав людям зарплату, яку обіцяв, з країни ми не можемо поїхати відпочити. Навіть Крим і той "в копієчку" влітає, оскільки путівки коштують від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ми стільки не заробляємо", "Чесно кажучи, зажрався цей Путін вже", - ось такі слова від обивателів Російської Федерації почули журналісти.

Що з цього соціологічного опитування кореспондентів вийшло, можна дізнатися в деталях з відео нижче:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Это было, было...": Як і навіщо жителі СРСР здавали пляшки, - Мирович

вівторок, 31 березень 2020, 5:45

Пункти прийому пляшок і банок в СРСР почали широко з'являтися в 1970-ті роки. Сам процес збору і здачі тари розглядалися як серйозна бізнес-операція, здатна помітно поповнити сімейний бюджет. Як пише відомий білоруський дослідник СРСР і блогер Максим М...

Хіти тижня. Ходять до церкви і на прогулянки: Кияни масово "забили" на карантин (фото, відео)

вівторок, 31 березень 2020, 5:00

Незважаючи на те, що в центрі Києва – на Майдані Незалежності та Хрещатику – зовсім немає людей, у спальних районах столиці життя вирує. У Києві масово нехтують заборонами і виходять на прогулянки і церковні служби без масок і цілими групами. Так, крич...