Збільшення тарифів на ЖКГ доводить людей до відчаю: Українець сколихнув мережу страшним дописом

Українці наголошують, що влада просто знущається над людьми.

В'ячеслав Ботенко із Фастова написав пост у Facebook про непідйомні тарифи на комунальні послуги, передають Патріоти України.

За його словами, родині немає за що оплачувати тарифи. Бо дохід сім'ї на тисячу гривень менший, ніж вартість комуналки. Чоловік має інвалідність 2-ї категорії. Із родиною живе у глиняній хатині 56 кв/м.

"Отримую пенсію 5 тисяч гривень. Уже не лікуюся, немає за що. Піду із задоволенням. Мама 76 років - пенсія 2,7 тисяч гривень. Дружина у декретній відпустці. Платив все вчасно, бо підпрацьовував. А тепер платіж за газ - 7444,18 гривень, за доставку газу - 509,26 гривень. Хоча сам все купував і ставив. Платіж за воду - 193,58 гривень, за вивіз сміття - 90 гривень, за інтернет (Укртелеком), бо іншої можливості комунікацій не маю і замінити не можу - 298,99 гривень. Разом виходить 8536 гривень. Дохід сім'ї в місяць - 7,7 тисяч", - написав Ботенко.

У коментарях дописувачі підтримали чоловіка, наголосивши, що влада просто знущається над людьми: "Це дно нашого суспільства! Хіба це може таке бути, щоб те, що є в надрах землі, хтось собі забрав і дер з людей непомірну ціну? Далі так не можна. Що ми залишимо нашим дітям?", "Жах - що нас чекає, якщо мовчатимо", "Вас не можна не підтримати", "Якщо котел старого зразка, то він споживає багато газу. Ось тому така ціна на газ".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Соратник Порошенка закликав Раду створити ТСК щодо зриву спецоперації по затриманню "вагнерівців"

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:35

У СБУ офіційно назвали фейком дані про спецоперацію з найманцями ПВК Вагнера. Відомство зазначило, що першоджерелом цієї інформації було російське видання. Верховну Раду закликали негайно створити Тимчасову слідчу комісію з розслідування зриву спецопер...

"У гавкоті дворової собаки честі більше, ніж в словах російського офіцера", - морпіх-кримчанин

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:23

Чому зрадників в Криму називають "трофеями", чи могло щось завадити анексії і коли насправді закінчилося перемир'я на Донбасі. "В 2014 году майор Павел Сухань был еще старшим лейтенантом и служил в Феодосии. После того, как украинские корабли и воински...