Зе вже в Москві: Відео з російської столиці повеселило мережу

Експерти заявили, що в столиці РФ таких видів голубів немає.

У мережі з'явилося відео з зеленим голубом, якого очевидці помітили на вулиці Москви (Росія), передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Після ролика з птахом із зеленим забарвленням пір'я журналісти звернулися до ветеринарів, щоб дізнатися, чи існують такі. Однак експерти заявили, що в столиці РФ таких видів голубів немає. "В залежності від того, живе птах в місті або за містом, колір пір'я не змінюється", - підкреслили вони. Однак ветеринари також додали, що забарвлення птахів протягом життя може змінюватися.

Також експерти відзначили, що птахи можуть змінювати літній колір забарвлення на зимовий білий, але жоден вид, який проживає в Москві, не змінює забарвлення на зелене.


Тим часом користувачі мережі написали свої варіанти причини такого кольору голуба в коментарях.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...