Зеленський каже - нема кадрів, ніхто не хоче..: "Міністр-самовисуванець" готовий посісти будь-яке з 10 крісел у Кабміні

Експерт запропонував подолати кадровий голод в уряді та "врятувати Зеленського та Шмигаля від сорому через відсутність Міністра освіти та науки".

Експерт-міжнародник Василь Мірошниченко заявив, що готовий подати свою кандидатуру на посаду міністра освіти України. Втім, за потреби він не проти очолити ще вісім міністерств або й навіть весь уряд. Про це Мірошниченко написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Так він запропонував подолати кадровий голод в уряді та "врятувати Зеленського та Шмигаля від сорому через відсутність Міністра освіти та науки". "Я пройшов різноманітні освітні щаблі: від середньої школи у райцентрі до магістра Лондонської школи економіки. Свій диплом із міжнародної політекономії у Великобританії я написав не вдаючись до плагіату, а це, як ви знаєте, велика рідкість в Україні. Вчився в американській школі підлітком, ще раз пройшов середню освіту зі своєю донечкою нещодавно, навчався на численних лідерських програмах у Канаді, Швеції та США", – написав Мірошниченко.

Він додав, що за останні 12 років вивчив досвід Українського Католицького Університету і усвідомив, що сьогодні потрібно для якісної вищої освіти. "Завжди працював над розвитком молоді шляхом залучення її до Європейського молодіжного парламенту у студентські часи чи уже у якості ментора сьогодні", – підсумував своє резюме Мірошниченко.

Втім, його кар'єрні амбіції не обмежились лише посадою міністра освіти. "Ще мене можна розглядати на посади Міністра економіки, сільського господарства, фінансів, інфраструктури, екології, закордонних справ, енергетики, охорони здоров'я. Можу очолити уряд, єслі шо", – напівжартома додав Мірошниченко.

Під час прес-конференції, присвяченій 100 дням роботи уряду, прем'єр Денис Шмигаль прокоментував питання вакантних портфелів у міністерствах. "Є пул кандидатів на кожне з міністерств. Як тільки його сформуємо, як тільки ми будемо розуміти, що ці люди мають бачення, стратегію, відповідальність, ці кандидатури будуть винесені на розгляд комітетів і на розгляд Верховної Ради", – пояснив Шмигаль.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...