Земля під загрозою: Науковці попередили про небезпечні процеси на Сонці

Вчені вважають, що через подібні процеси вимерли динозаври.

Сонце – розжарена зірка, в коло якої будується наша Сонячна система. Як і всі зірки, вона має певний життєвий цикл. Він досить тривалий. Загине небесне тіло через 4,5 мільярда років, однак перед своєю смертю температура зорі істотно зросте. Вона росте і зараз і стає все небезпечніше для землян. Про це пише видання Space, передають Патріоти України.

Перше, з чим нам доводиться боротися, – це з самим старим Сонцем. Оскільки синтез водню триває всередині Сонця, результат цієї реакції – гелій – накопичується в ядрі.

З усіма відходами, що висять навколо Сонця стає все важче. Але внутрішня вага атмосфери Сонця не змінюється, тому для підтримання рівноваги сонця доводиться підвищувати температуру своїх термоядерних реакцій, що, за іронією долі, призводить до підвищення тепла ядра.

Це означає, що з віком сонце стає все яскравіше. Динозаври знали більш тьмяне сонце, що ми бачимо сьогодні, і всього через кілька сотень мільйонів років Земля стане занадто гарячою, щоб люди могли на ній жити. Наша атмосфера буде знищена. Наші океани випаруються. Якийсь час ми будемо виглядати як Венера, замкнена в задушливій атмосфері вуглекислого газу. А потім стане ще гірше.

На останніх стадіях синтезу водню наше Сонце буде роздуватися і роздуватися, стаючи спотвореним і яскраво-червоним. Червоне велетенське Сонце напевно поглине Меркурій і Венеру. Воно може пощадити Землю, а може і не пощадити, в залежності від того, наскільки Сонце буде велике. Якщо розширена атмосфера Сонця досягне нашого світу, Земля розчиниться менше ніж за добу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...